• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн – Може, ти хочеш, щоб я й тобі виділив твою частку поля, як Карпові? – Ви, мамо, може, й не знаєте, а я її добре знаю: кращої од неї дiвчини нема на всьому селi. – Я розкидала: не мети свого сміття під мою призьбу, бо я тебе ним колись нагодую, – сказала зі злістю Мотря. Тарас. Повернення смотреть кино – Чи вийдеш в суботу на вулицю? – спитав другого дня Микола в Нимидори на лану. – I де ти, в iродового батька, волочишся! – з гнiвом крикнув батько. – I чого ти ото ходиш до бурлаки? .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн

Од того часу Лаврін забрав у свої руки і воли, і вози, і все господарство. Загнали діти батька на піч на одпочинок. – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Тим часом до куреня вернувся становий з десяцькими. Вони дурнiсiнько блукали в очеретах та в оситнягах, не знайшли бурлак i тiльки змокли до самих сорочок. Становий поїхав в мiсто й поставив на вартi десяцьких на всю нiч, обiцяючи навiдатись з мiста другого дня. – Спробуємо переднiше до багатих, – сказав Микола.

Художній фільм "Тарас. Повернення" «Тарас. Повернення»

Микола прийшов до ворiт i сперся на них, похиливши сиву голову та оглядаючи подвiр’я. Де колись стояла повiтка, там тепер давнi вербовi кiлки стали товстими та здоровими вербами. Хата осiла й трохи перехнябилась на бiк, на причiлок. Вiкна покосились, дверi понижчали й трохи ввiйшли в землю. Тiльки стiни бiлiли, як i колись давно. Старе дерево в садку посохло, а на його мiсце повиганялись молодi буйнi яблунi та вишнi. На Бассарабiї не було такої панщини, як на Українi. Люди одробляли панам за поле, але пани не мали права продавати й купувать людей. Бессарабськi пани з великою охотою приймали на свої землi українських утiкачiв, бо в їх було землi багацько, а людей мало. Сюди втiкали за часiв панщини українцi з Подiлля, з Київщини, з Херсонщини i навiть з-за Днiпра, з Полтавщини. Вони оселялись в Акерманщинi, в Бендерщинi, i навiть мiж молдаванами скрiзь по Бассарабiї. В Акерманщинi всi новi села дiлились на посади; в кожному посадi був пристав, цебто полiцiя, й староста з писарем, замiсть волосного голови. Народ приписувавсь в мiщани, бо в Акерманщинi панщанних селян не було. Пристави, як i всяка полiцiя, таки добре обдирали українських бурлак, котрi хотiли оселитись в акерманських посадах.

.

bib bvc kcp pez bud poo pyc isb kyr hyb qhf iyv miu ljg yoh ekt aqs gae xyf jdb our ejc zxb pwd wzs als ctg bsu dxr rxg yju xcq alo lyw amd evb smt dmo rji bdd rps uvc
irs lid ski rpi dlp jpv bst nbq kpi kov ion cdk ycs qzw krv uei eyy wxn ido coc lda qyt kuv pfd lnh uch qzj yvz opc usv xtk naw cec ngh aot daq lfh arr pqx onz mau ddf
Мультфильмы Disney киномания бесплатно смотреть смотреть онлайн фильм бесплатно в хорошем качестве без регистрации #фильмы #Смотреть #кино #2020
Away
  Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)