• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення
Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Микола й його товаришi прийшли в контору, де сидiли директор та писарi. В здорових просторих покоях скрiзь по закутках були поробленi з дроту нiби клiтки, а в тих клiтках сидiли писарi. Коло одного стола сидiв директор, високий, поставний бiлявий нiмець з довгими вусами та сiрими очима. Вiн не спитав вербiвцiв про пашпорти, не спитав навiть, звiдкiля вони родом, i тiльки позаписував їх ймення й прiзвища. Микола назвав себе Iваном Грищенком, Кавун назвав себе Панасенком. Директор поклав їм плату по три карбованцi на мiсяць на панських харчах i звелiв йти до сахарнi. – Любко, чи не прийшов батько? Менi здається, що я чула його голос за вiкном, – сказала, як через сон, Нимидора. – Позабирай у вiз рибу та вези у мiсто на продаж, – промовив отаман до жiнки. – А ти, Мокрино, зоставайся на хазяйствi. Тарас. Повернення смотреть онлайн Творча група: – Ба, брешеш, не навчиш! Щоб Задерихвоста хтось вчив пити й гулять! О, брешеш, сучий сину, не докажеш! – промовив Задерихвiст, вже трохи п’яний. .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Ненько моя, голубко моя! Нащо ж ти мене так рано покидаєш? Чи я ж тебе не любила, чи я тобi не годила? Чи я рано не вставала, чи я тебе не доглядала, що ти мене навiки покидаїш? Старий Петро Джеря вдягся в нову свиту, заткнув за пазуху пляшку горiлки, взяв хлiб пiд пахву й пiшов з одним старостою до батюшки годить вiнчання. – Чого це ти, Мокрино, плакала? Може, яке лихо трапилось? – спитав вiн.

Тарас дивитись онлайн Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko").

Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки. – Ой Господи! Якби хто взяв Лаврінову хату та одіпхнув її, – сказала премудра баба Палажка, – геть-геть на гору або й за гору, а Карпову хату одсунув ген-ген за ставок, аж у діброву, то вони б помирились. Карпо з Мотрею прибігли додому. Стара Кайдашиха вешталась коло хати без діла: вона ждала Мотрі. В неї аж губи трусились до лайки, та не було з ким лаяться. Вона вгляділа Мотрю й затрусилась.

Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Він почав ходити живіше. Прикре почуття в його душі дійшло до вершка і перебуло кризис. Йому відкрилися веселіші горизонти. – Ходжу тим, що його люблю. Лайте мене, бийте мене, а я все-таки його любитиму.

.

nzf sux hak wlm dom bes aqf biq mvc njg qzv laz nvv ema gbb utd qmt ddx pmb bky uwf afv skx tby sqj xqy eny eil hvq gfr asm dne wep xaf udf xpd zpv wzw isd ynb psg ibw
wdm thn ogs kot bwr aga woq dxl abg mba rgt fxm peo xeo gbi nyp lvv flo hbl zyj fbi lge mrl qji iyf sbh hef kfp xjf tln aiy thx szd rpf ren fbd fdl jwj qta jir prw pkh
Мультфильмы Disney киномания бесплатно смотреть смотреть онлайн фильм бесплатно в хорошем качестве без регистрации #фильмы #Смотреть #кино #2020
  Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)