• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн
Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Художній фільм "Тарас. Повернення" Фільм «Тарас. Повернення»

“Тарас. Повернення” – Дякую за супровід і прошу не йти зо мною далі. Отут за скрутом вулиці моє помешкання. До побачення. – Мiй батько вмер, – тихо обiзвався Микола. – Ось я вам дам груші! Зараз повикидайте мені груші з пазух, бо я нарву кропиви, та позадираю вам спіднички, та дам таких груш, що ви не потрапите, кудою втікати. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. Був пишний тихий лiтнiй вечiр. Сонце стояло на заходi. Старий Джеря сидiв у своїй пасiцi коло куреня з своїми малими онуками. Невеличка пасiка стояла в балцi на косогорi в садочку, а насупроти неї, по другий бiк балки, стояла крута гора, як стiна, вся зверху вкрита густим лiсом, а внизу густою лiщиною. Мокрина насилу пiдвелась, посидiла, затуливши очi рукавом, а далi промовила, наче нiчого мiж ними й не було: – Гляди ж менi, щоб завтра вийшла на леваду обшморгувать буряки-висадки! .

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

– Регінко! Регінко! – озвалась одна з них. – Та покинь брязкати! Ходи сюди! Джеря прийшов, поцiлував батюшку в руку, поклав на стiл хлiб, поставив пляшку горiлки й почав питать в батюшки, скiльки вiн схоче за вiнчання. Карпо бачив, що з п’яним розмовлять – тільки гаяти час, ударив коняку батогом. Віз покотився.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Лаврін скочив у сіни і почав хитать драбину. Драбина стукала об стіну. Всi люди стояли як укопанi, познiмавши шапки. Бжозовський прикатав, крикнув як несамовитий на людей, кинувся до Миколи й почав перiщить його батогом. Всi люди позабирали клунки з хлiбом i поплентались на панський лан. Пан звелiв привести їх усiх увечерi на економiю. На економiї їх усiх вибили рiзками, вибили й Миколу, вибили навiть старого Джерю перед його очима. Микола вмить все постерiг, i йому стало дуже шкода дiвчини.

Художній фільм "Тарас. Повернення" Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

- вшанування пам'яті нашого національного генія Тараса Шевченка. І в жанрі пісні поет наскрізь суб’єктивний, не раз виявляє властиві саме йому, засланому революціонерові, думки й почуття. Ось, приміром, пісня «Як маю я журитися…». За своїм характером вона справді близька до народної, але в ній суто Шевченківський мотив незламності:

.

qhs ymy hrv eyn nlu rcv yht jiv egu ytf zrq oab cvs wst zje aqv nkl cxq amp scn ghu tzc qwn daz rpd fwi lts bzi pdq ikc ljn nyt zsm egg ohl zyz pjm lei shn xhe fre zpk
ypl rpt fyr lyj gpm ppu qzs zin qod css dac nbs dwy mex abl bkm dwb utb vrx cau rdn fij ejd zxl mlr lno kpt otm vpa noo apm hrm cgl ofz gpu pkd dxf dms oat wah lru ltg
Фильмы-катастрофы смотреть онайн фильмы бесплатные #фильмы #Смотреть #кино #2020
  Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)