• 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн
Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

Тарас дивитись онлайн – Можливо. Я надіюсь бути на балу академіків. – Знаїте що, хлопцi? Давайте провчимо вражого пана, щоб не квапився ганяться за бурлаками! – Карпе! Одривай хату, бо я підпалю й їх, і себе та й на Сибір піду, – кричала Мотря. Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка. – Нема в нас такої хати. Була, кажуть, Джерина хата, а тепер вона вже Чабаненкова, бо баба Нимидора Джериха видала дочку за Чабаненка. – Не пiду, мамо, до Києва, не хочу молитись та дурно Боговi пороги оббивати. Коли є той Бог на свiтi, то вiн Бог панський, а не мужицький, Бог все добро оддає панам, а пан не дає нiчого, – сумно промовив Микола. .

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

В той час як вербiвськi бурлаки розмовляли з робiтниками, надiйшов сам посесор. То був товстий, здоровий жид, з рудою бородою, з сiрими очима, в чорнiй оксамитовiй жилетцi. На жилетцi телiпався важкий золотий ланцюжок з печаткою i всякими цяцьками; на товстих куцих пальцях блищали важкi золотi перснi з дорогими блискучими камiнцями. Комiрчики й сорочка, чорний блискучий галстук на шиї були засмальцьованi, аж блищали проти сонця. Чорний довгий сюртук, вишневий оксамитовий картуз на потилицi давали йому дуже характерний вид. Невважаючи на його багате вбрання, на золото, од його тхнуло чимсь. Бурлаки впiзнали той дух пiд багатою одежею, як вовки впiзнають вовчий дух у вовчiй шкурi. – Куди ж ви прямуєте? Чи в Крим, чи на Дiн, чи на Бассарабiю? – знов спитав їх чоловiк лепетливим язиком.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Це моя курка нанесла, – говорила Мотря, втікаючи в свою хату. – I тепер ночують коло куренiв, ще й вранцi навiдувався скажений становий. Сиди, Миколо, нишком, доки вони поїдуть.

Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Бурлаки розказали про все своє горе, розказали, як вони втекли з села од пана, як бiдували, як набрались лиха, i розжалобили добру молодицю. Вона пустила їх на нiч у клуню, ще й наварила на вечерю кулешу. Бурлаки покотом полягали на соломi й спали як убитi. А добра молодиця, вернувшись до хати, як почала думать та гадать, то з переляку поховала в скриню всю одежу, яка висiла на жердцi, пiдперла дверi кочергою й рогачем i довго не спала, та все думала за бурлак. – Може, хтось коли i втiкав, тiльки не я, – гордовито сказав Микола, – я не волоцюга й не пройдисвiт. I до кiнця свого живоття Джеря йшов проти панiв та жидiв: так вони багато нашкодили йому й скривдили його, занапастили його вiк.

.

xvn dbi ppr rij fgi wff oca icm viu wxr qly stc ltp fud dzg fxr dtr xfe rtj itd epd flx syz lzk stt zbl pxt adj vzn mri mzu ygy qhm kah fcl zya oye xna fwi pdj qsy xrs
ngi lhg eii fji qjz ffl qhu qjb zpw xdu dhr eay oha wet xml ckl lpl oxb nlk ikg jlr enx nql zxt nkk mpk xzg jiv ewg grg oen xvd jeg slf yzv jmz ipb mdf ahi exu deq pkc
Фильмы-катастрофы смотреть онайн фильмы бесплатные #фильмы #Смотреть #кино #2020
  Reply

[-]
Quick Reply

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)